Sipariş Verdim Ne Zaman Kargolanır?
Web sitemizden satın aldığınız tüm ürünler, belirttiğiniz bilgilerinize göre E- Arşiv fatura düzenlenerek mail adresinize iletilmektedir. Faturanızın iletilmesi, kargonuzun teslimatından sonra 3-5 iş gününü bulabilmektedir.
Siparişim ne zaman kargoya verilir?
Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Bu saatten sonra verilen siparişler en yakın iş gününde kargolanmaktadır.
Kargom Kırık, Hasarlı veya Eksik Geldi?

Depomuzdan size teslim edilmesi için çıkışı sağlanan tüm kargolar özenle paketlenmektedir.

Kargonuz tarafınıza kırık veya hasarlı geldi ise hemen kargo görevlisine yada kargo şubesine giderek hasar tespit tutanağı tutturup, tarafımıza geri göndermeniz yeterli olacaktır. Kargo tarafımıza ulaşınca, en yakında iş gününde yeni kargonuzun çıkışı sağlanacaktır.

Not: Hasar tespit tutanağı eksik olan veya ürün içeriği eksik olan kargolarınız kabul edilmez. Size geri iade olarak kargolanır. Bu sebeple eksik işlem yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

Ürünüm Eksik yada Kusurlu Geldi?

Tarafınıza eksik yada kusurlu gelen ürünleri hemen iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bildirmeniz yeterli olacaktır. En yakın iş gününde yeni ürününüz size ulaştırılmak üzere çıkış yapılacaktır.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?
Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizde teslimatta kargo firması çalışanlarına post cihazı ile kredi kartı yada nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.
Üye Olmadan Sipariş Verebilir Miyim ?
Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak üye olarak üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Hangi Kargo Firması ile Gönderim Yapıyorsunuz?
Tüm Türkiye'ye Aras, Yurtiçi ve Ptt Kargo firmaları ile gönderim sağlıyoruz.
Kargo Ürünü Getirmedi?

Siparişiniz kargoya verilince iletişim numaranıza sms ile kargo takip numarası ve detaylar gönderilmektedır. İlgili linkten kargonuzu takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bazı dönemler kargo firmaları yoğunluk yaşayabiliyorlar. Böyle zamanlarda kargo ile iletişime geçebilir, kargonuzu kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Kargo Ücreti Ne Kadar?
Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizde kargo ücreti firmamıza aittir.